Більше новин тут -> 

Вдячність

Комментариев: 0

Автобусна екскурсія до Ботанічного саду

Автобусна екскурсія з вихованцями старших груп ДНЗ № 286 до Запорізького міського ботанічного саду, крамниці «Веселі карамелі»


Далее Комментариев: 0

Збори

Комментариев: 0

Попередні списки на комплектацію 2018-2019 н.р.

Шановні батьки!

Надаємо попередні списки дітей раннього та дошкільного віку щодо комплектації на 2018-2019 н.р. в ДНЗ № 286.

Всі батьки будуть запрошені на співбесіду. При собі необхідно мати свідоцтво про народження дитини: оригінал та ксерокопію (чітку та не зім’яту).

 

Прохання зв’язатися за телефоном (061) 286-27-06 та записатися на прийом


Далее Комментариев: 0

Підготовка до Великодня

В групах пройшли заняття з прикрашання Великодніх яєць


Далее Комментариев: 0

День відкритих дверей для батьків

Відбувся День відкритих дверей для батьків в другій молодшій групі «Лісова галявина». Вихователь Ніна Володимирівна добрала цікаві завдання для розвитку мілкої моторики рук, що сприяє розвитку мовлення дітей.


Далее Комментариев: 0

Економічний Брейн-рин

Основою економіки для малюків є формування навичок та умінь раціонального використання та інтересу до матеріальних цінностей, розвиток економічного мислення, спонукання до ділової активності, ознайомлення з сучасними ринковими відносинами.

В старшій групі «Суничка» відбувся «Економічний Брейн-ринг». Діти показали свої знання про ощадливість, бережливість, вчилися визначати першочергові потреби сім’ї.


Далее Комментариев: 0

Козацькі розваги

В групах середнього дошкільного віку відбулися веселі Козацькі розваги. Діти показали свою спритність, сміливість та активність. Всі отримали бадьорий, гарний настрій.


Далее Комментариев: 0

Ремонт

Подяка