Більше новин тут -> 

Графік новорічних свят

Комментариев: 0

Фестиваль Дивосвіт

Вітаємо переможців Міжнародного фестивалю мистецтв «Дивосвіт»

Лауреатів І ступеня Номінація хореографічне мистецтво, сучасний український танок:

Гурову Софію, Яськів Руслана, Яськів Христину, П’ятивол Вєсту, Міщенко Алісу, Супрун Нікіту, Гусарова Єгора, Савченко Володимира, Михалець Єгора, Івко Віталіну, Реніна Єлизара, Какойло Владиславу, Керівника Інгу Борисівну

Щирі вітання переможцям! Бажаємо Вам творчого натхнення, подальших успіхів!


Далее Комментариев: 0

Свято української мови

9 листопада в закладі дошкільної освіти було проведено День української мови. Цей день був насичений різноманітними навчальними і виховними заходами. У своїй роботі вихователі ставили за мету розкрити дітям всю красу української мови, її багатство: діти слухали казки, повідали вірші, виконували народні пісні. Кожен мав змогу відчути себе частиною українського народу.

Кожна доросла людина усвідомлює важливість мови у своєму житті: мова – це спілкування, мова – це ознака культури, мова – це скарб, що єднає людей однієї нації. Становлення мовлення людини відбувається в ранньому дитинстві і привчати до рідної мови потрібно саме в цьому віці.

Народна мудрість говорить: «Мова вмирає не тоді, коли її не вчать інші, а тоді, коли нею перестають говорити ті, хто її знає». Бажаємо всім зберігати свою власну культурну самобутність та невичерпне розмаїття українського слова.


Далее Комментариев: 0

Тиждень безпеки життєдіяльності

З 16 по 19 жовтня в закладі дошкільної освіти відбувся Тиждень безпеки життєдіяльності. Протягом Тижня до дітей завітали співробітники управління патрульної поліції, спеціалісти Головного управління ДСНС України в Запорізькій області та медичні працівники.

Під час зустрічей всі пригадали правила дорожнього руху, протипожежної безпеки. Діти мали можливість познайомитися з предметами пожежної машини, відчути себе працівниками патрульної поліції та вчилися надавати першу допомогу, викликати рятувальників. 


Далее Комментариев: 0

Екскурсія до пам’ятника Скорботної матері

10 та 11 жовтня діти старших груп ходили до пам’ятника Скорботної матері вшанувати пам'ять загиблих воїнів.


Далее Комментариев: 0

Покровський ярмарок

5 жовтня 2018 р. в закладі відбувся «Покровський ярмарок», на якому були представлені яскраві поробки дітей з природного матеріалу, екібани з осінніх квітів.

Діти старших груп показали драматизації казок для молодших. Настрій підняли ігри та конкурси. В усіх була можливість в майстерні виготовити вироби та прикрасити їми «Дерево бажань». Свято пройшло весело та наприкінці діти отримали смачні солодощі.


Далее Комментариев: 0

Зустріч дітей гр. «Журавлик» з патрульною поліцією

Відбулася зустріч дітей старшої групи «Журавлик» з працівниками патрульної поліції. Поліцейські нагадали дітям правила дорожнього руху, обіграли різні ситуації під час переходу вулиці.

У кожного вихованця була можливість відчути себе поліцейськими за кермом автомобіля.

Діти отримали багато корисної інформації .

Адміністрація та батьки дуже вдячні працівникам патрульної поліції .


Далее Комментариев: 0

Автобусна екскурсія до Запорізького дубу та в планетарій

Для дітей старших груп «Калинка», «Білочка», «Журавлик» та «Віночок» була організована автобусна екскурсія до Запорізького дубу та в планетарій.

Екскурсовод Олена Сергіївна розповіла дітям про пам’ятки міста Запоріжжя, цікаві історії з життя козаків.

 

Відвідавши планетарій діти мандрували до планет сонячної системи та отримали незабутні емоції.


Далее Комментариев: 0

Вдячність

Комментариев: 0

Автобусна екскурсія до Ботанічного саду

Автобусна екскурсія з вихованцями старших груп ДНЗ № 286 до Запорізького міського ботанічного саду, крамниці «Веселі карамелі»


Далее Комментариев: 0